קורס קידום אתרים
אלגוריתמיים במנועי החיפוש SEO
תקציר הקורס

קורס קידום אתרים אחד על אחד

בואו ללמוד קידום אתרים מהמומחים המובילים בארץ שיעזרו לכם להגדיל את הנראות של האתר שלכם במנועי החיפוש או לחלופין לעזור לכם להיכנס לעולם המופלא של קידום אתרים בין אם כשכירים או כדי לפתוח עסק משלכם.

אין חומר מורכב ללמוד או לשנן, אין “סודות” שרק אנשי המקצוע יכולים לעשות עבורכם; הקורס הזה מיועד כדי לגרום לתחום הקידום להיות נגיש ופשוט לשימוש.

במהלך הקורס תלמדו כיצד להפוך דפי אינטרנט מוכנים לסריקה, ואיך להגדיר אותם כך שמנועי החיפוש ימצאו בדיוק את מה שהם מחפשים כדי לתת לאתר שלכם את הציון הגבוה שיתורגם לתנועה שאתם צריכים.

ללמוד בדרך הקלה
On-Page SEO
Off-Page SEO
בסיס האתר
WordPress SEO
עדכוני פנדה, פינגווין ועוד

דירוגים גבוהים שווים יותר תנועה

הקורס הזה ידריך אתכם צעד אחר צעד כדי לתת לכם את הדרך המפורטת ביותר להיות מקדמי אתרים. החל מבניית אתר חדש מאפס ולהפוך אותו מוכן לסריקה, ועד למציאת מילות המפתח הנכונות, אתם תסיימו את הקורס הזה עם הבנה של איך ליישם את כל מה שלמדתם באופן מיידי.

גוגל מעדכן את האלגוריתם שלו באופן תדיר. אנו נלמד אתכם איך להישאר מעודכנים בכל מה שגוגל עושה כדי שתוכלו לקבל את הכלים הטובים ביותר טלהיות מקדמי אתרים עדכניים. החל מפנדה ועד להאמינגבירד, הקורס הזה ילמד אתכם מה לעשות – ומה לא לעשות – כדי לקבל את תשומת הלב של מנועי החיפוש.

תוכן וסקירה

עם הרבה דוגמאות מהעולם האמיתי כולל קידום לקוחות אמיתיים, הקורס הזה מיועד להציג בפניכם את כל הפרטים הקטנים של קידום אתרים.

אתם תתחילו עם מעט מאוד או בכלל ללא ידע על איך קידום אתרים עובד היום, ותגיעו להבנה ויישום מלאים ברמה גבוהה של תאוריות מורכבות של אתרים אמיתיים.

נתחיל עם הקדמה טובה שכוללת דוגמאות על איך מנועי חיפוש מסתכלים על קידום אתרים ואחר מה הם מחפשים. ברגע שנכסה את הבסיס, אתם תתחילו ללמוד תכנית פעולה מפורטת שנועדה לעזור לכם לקבל אתר חדש מותאם באופן מלא לעליה בדירוג מנועי החיפוש במהירות.

בסוף הקורס לא רק שתבינו איך מנועי חיפוש מדרגים תנועה, אתם תוכלו ליישם את המידע הזה באופן מעשי.

צור קשר

להרשמה חייגו עכשיו למספר 072-338-4300‏

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

הצטרפו אל מאות הבוגרים שלנו !

איש מכירות בחברה
אפקטיב קידום בגוגל
דילוג לתוכן