פרסום בגוגל
חדר שרתים תמונה קטנה

פרסום בגוגל PPC - קידום ממומן בגוגל

אפקטיב SEO מציעה לכם ניהול קמפיין ממומן
עם מומחי PPC בעלי ניסיון רב!
קמפיין ממומן מניב תוצאות מידיות!

✔ חשיפה מידיית לאלפי לקוחות פוטנציאלים
✔ ייעול תקציב לפי אזור גאוגרפי, ולפי מילות מפתח אזוריות
✔ בדיקת המרות והשגת לידים איכותיים
והחשוב מכל פרסום לפי תקציב שנקבע על ידכם!

לקבלת פרטים או התחלת פרסום חייגו 072-338-4300

כיצד מתחילים ?

יוצרים קשר עם החברה, מקדם אתרים מקצועי יבצע עמכם תיאום צפיות, לאחר מכן נבצע מחקר מעמיק של מילות מפתח וביטויים לפרסום אתרכם בגוגל. בסיום המחקר נתחיל בהקמת קמפיין PPC ומשם נצא לדרך.

למה אפקטיב ?

אנו באפקטיב SEO מענקים שירותי פרסום בגוגל וברשת האינטרנט, תוצאות מוכחות עסקים רבים זוכים ללקוחות חדשים תוך זמן קצר. אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח ומגדירים יעדים של קידום אתרים.

באפקטיב SEO שירותי קידום אתרים בגוגל ופרסום ברשת המדיה מומחים בקידום SEO ו PPC. אנו נעניק לכם את הקידום הנכון עברו החברה שלכם.

אז למה קמפיין פרסומי בגוגל ?

כבר עכשיו תוכלו ליהנות מחשיפה ממוקדת ומלקוחות פוטנציאלים אשר מחפשים את השירות או המוצרים שהנכם מעניקים. להופיע בעמוד הראשון כבר עכשיו. עם חשיפה של למעלה מ – 300 מילות מפתח וביטויים שונים.

מהו בעצם פרסום בגוגל וכיצד יוכל לסייע לכם ?

הפרסום בגוגל הוא 3 התוצאות הראשונות בראש תוצאות החיפוש וגם השורה שבצידו השמאלי, כמו כן התוצאות משתנות בכל רגע נתון ולפי תקציב, הלקוח/ה מגדיר/ה לנו תקציב חודשי ואנו מחלקים זאת לפי תקציב יומי, ולפיכך כל גולש שנכנס לאתרכם מוריד מהתקציב היומי, אנו בודקים אלו מודעות מניבות לכם תוצאות ואלו לא.

היתרון המרכזי בקידום ממומן Google Adwords, הנו חשיפה מיידית בעשרות ואף מאות מילות מפתח רלוונטיות, תוכלו לדעת מאלו ביטויים הנכם מקבלים עבודה ומאלו לא, כך נוכל למקסם את תקציב הקמפיין ולהגיע לתוצאות מרשימות.

לקבלת פרטים נוספים לעניין פרסום בגוגל או שירותי קידום שאנו מציעים צרו עמנו קשר.

EFFECTIVE SEO קידום אתרים

דילוג לתוכן