קורס בניית אתרים בראשון לציון

קורס בניית אתרים בראשון לציון

הקורס שיאפשר לכם להכנס לעולם פיתוח אתרי אינטרנט בצורה החלקה והמובנית ביותר

אנשים רבים מעוניינים למצוא את הדרך הקלה ביותר להכנס לעולם של מפתחי אתרים. מכללות רבות בארץ מציעות קורסים לבניית אתרים. קורס בניית אתרים הוא דרך טובה לעשות זאת אך חשוב להקפיד על הפרטים לפני שבוחרים היכן ללמוד את המקצוע.

ניסיון

צריך לזכור שלאחר סיום הקורס אתם תנסו להשתלב בעולם שכבר עובדים בו מתכנתים ומפתחי אינטרנט ותיקים עם רזומה עשיר. קורס בניית אתרים של האקדמיה ללימודי שיווק דיגיטלי מבית אפקטיב יספק לתלמידיו ניסיון מעשי רב מעצם היותו נלמד בעסק לבניית אתרים וזה היתרון שלו על פני לימודים במכללות אשר מועברים בסביבה תיאורטית בלבד.

מקלדת ומסך מחשב עם קוד של אתר אינטרנט

הניסיון איתו יוצאים מהקורס הוא בעל ערך גבוה להשתלבות בתחום

לאורך כל הקורס יעברו התלמידים תרגול מאסיבי של החומר הנלמד. הסטאז’ התובעני בחלקו השני של הקורס יאפשר לתלמידים לבנות אתר מאלף ועד תו אתר וליישם את כל הנלמד בקורס. עם סיום הקורס יקבלו התלמידים במסלול המורחב מספר אתרים לבנייה בליווי צמוד של מרצי הקורס איתם ייצאו עם תיק עבודות מרשים לכניסה טובה לתחום. הניסיון הזה הוא היתרון הנדרש.

 

תשוקה

לימודי בניית אתרים דורשים עבודה נוספת לתרגול החומר הנלמד. לשם כך נדרשים הרבה כוח רצון ובעיקר תשוקה לשבת שעות רבות וליישם את הנלמד.

קורס בניית אתרים מבית אפקטיב נלמד בסביבה אינטימית של עד 6 תלמידים בכיתה בחוויה המאפשרת לקבל השראה מהמרצים ואף משאר התלמידים המדביקה בתשוקה למקצוע ומספקת את הדרייב להשקעת המאמץ הנדרש.

מחשב נייד מציג על המסך אתר אינטרנט מעוצב

לומדים מהמקצוענים ביותר

מקצוענות

את הקורס מעבירים מרצים מצוות המתכנתים של חברת אפקטיב. המרצים בעלי ניסיון רב, מקצוענות והם מעודכנים בכל המתרחש מתוקף עבודתם מול לקוחות אמיתיים מחוץ לעולם התיאורטי. המרצים מלווים את התלמידים לאורך כל המשימות בשלב התיאורטי והמעשי של הקורס.

בקורס נלמדות שפות התכנות HTML, CSS, JavaScript, SQL server ועוד שהן השפות הדרשות היום ללימודי בניית אתרים.

 

קורס קידום אתרים בראשון לציון

הקורס מועבר באקדמיה ללימודי מקצועות השיווק הדיגיטלי מבית אפקטיב. האקדמיה ממוקמת בקניון ראשונים.

לחצו כאן לעיון בסילבוס של הקורס

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *