קורס בניית אתרים בחולון

קורס בניית אתרים בחולון

השתלבות מהירה וחלקה בעולם פיתוח אתרי האינטרנט

אנשים רבים מבקשים למצוא את הדרך הקלה ביותר להכנס לעולם של בניית אתרי אינטרנט. ישנן בארץ לא מעט מכללות המציעות קורסים לבניית אתרים. ואכן, קורס בניית אתרים הוא דרך טובה לעשות זאת עבור מי שאינו בא מהתחום אך חשוב לעמוד על הפרטים לפני שבוחרים היכן ללמוד את המקצוע.

ניסיון

האתגר הגדול יגיע דווקא לאחר סיום הקורס כאשר תנסו להשתלב בעולם פיתוח האתרים ותגלו שכבר עובדים בו מתכנתים ומפתחי אינטרנט ותיקים עם רזומה עשיר בעלי יתרון גדול עליכם. קורס בניית אתרים של האקדמיה ללימודי מקצועות השיווק הדיגיטלי מבית אפקטיב יספק לתלמידיו ניסיון מעשי רב מעצם היותו מועבר בחברה לבניית אתרים וזהו למעשה היתרון שלו על פני לימודים במכללות אשר מתרכזים בעיקר בלימודי התיאוריה והדגש על החלק היישומי לא מספיק חזק.

מקלדת ומסך מחשב עם קוד של אתר אינטרנט

ניסיון ניסיון ניסיון. תרגול חזק של החומר הנלמד

לאורך כל הקורס יעברו התלמידים תרגול מאסיבי של החומר הנלמד. ההתמחות התובענית בחלקו השני של הקורס תאפשר לתלמידים לבנות אתר מאפס וליישם את כל הנלמד בקורס. בסיום הקורס יקבלו התלמידים במסלול המורחב מספר אתרים לבנייה בליווי צמוד של המרצים בהקורס ובסופו יצאו התלמידים עם תיק עבודות מרשים לכניסה טובה לתחום. הניסיון שצוברים התלמידים מעניק להם יתרון משמעותי.

 

תשוקה

לימודי פיתוח אתרים דורשים עבודה רבה לתרגול החומר הנלמד. לשם כך נדרשים כוח רצון חזק ובעיקר תשוקה רבה למקצוע כדי שיהיה אפשר לשבת שעות רבות להטמעת החומר הנלמד.

קורס בניית אתרים מבית אפקטיב נלמד בסביבה קטנה של עד 6 תלמידים בכיתה בחוויה המאפשרת לתלמידים לשאוב השראה מהמרצים ומשאר התלמידים ולהדבק בתשוקה למקצוע, תשוקה המספקת את המוטיבציה להשקעת המאמץ הרצוי.

ידיים מקלידות על מחשב נייד המציג על המסך אתר אינטרנט מעוצב

כשהתיאוריה הופכת למעשית, היתרון שלך בהשתלבות בתחום

מקצוענות

את הקורס מעבירים מרצים מצוות המתכנתים הבכיר של חברת אפקטיב. המרצים בעלי ניסיון וידע רב, מקצוענות ומכיוון שהם עובדים מול לקוחות אמיתיים מחוץ לעולם התיאורטי הם גם מעודכנים בכל המתרחש בתחום. המרצים מלווים את התלמידים לאורך כל המשימות בשלב התיאורטי והמעשי של הקורס.

בקורס נלמדות שפות התכנות HTML, CSS, JavaScript, SQL server ועוד שהן השפות הדרשות היום ללימודי בניית אתרים.

 

קורס קידום אתרים בחולון

הקורס מועבר באקדמיה ללימודי מקצועות השיווק הדיגיטלי מבית אפקטיב. האקדמיה ממוקמת בקניון ראשונים.

לחצו כאן לעיון בסילבוס של הקורס

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *