קורס בניית אתרים במרכז

קורס בניית אתרים במרכז

השתלבות מהירה וחלקה בעולם פיתוח אתרי האינטרנט

אנשים רבים מבקשים למצוא את הדרך הקלה ביותר להכנס לעולם של פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט. ישנן בישראל לא מעט מכללות המציעות קורסים לפיתוח אתרים. קורס פיתוח אתרים הוא אכן דרך טובה להשתלבות עבור מי שלא מגיע מהתחום אך חשוב להתעכב על הפרטים לפני שבוחרים היכן ללמוד את המקצוע.

ניסיון

האתגר הגדול שיעמוד בפניכם יגיע דווקא לאחר סיום הקורס כאשר תנסו להשתלב בעולם פיתוח האתרים ותבינו בדרך הקשה שכבר עובדים בו מתכנתים ומפתחי אינטרנט ותיקים עם רזומה עשיר ולהם יתרון גדול עליכם. קורס בניית אתרים של האקדמיה ללימודי מקצועות השיווק הדיגיטלי מבית אפקטיב מועבר על ידי הצוות הבכיר של החברה שמהות עבודתה היא השיווק הדיגיטלי הכולל בניית אתרים ללקוחותיה. בשונה מלימודים במכללות אשר מתרכזים בעיקר בלימודי התיאוריה, מקבל הקורס מבית אפקטיב דגש על החלק היישומי ובכך מקנה לתלמידיו ניסיון מעשי רב.

מסך מחשב עם קוד של אתר אינטרנט

בואו ללמוד מהמקצוענים ביותר

לאורך כל הקורס עוברים התלמידים תרגול מאסיבי של החומר הנלמד. ההתמחות התובענית בחלקו השני של הקורס מאפשרת לתלמידים לבנות אתר מאפס וליישם את כל הנלמד בקורס. בסיום הקורס מקבלים התלמידים במסלול המורחב מספר אתרים לבנייה בליווי צמוד של המרצים בקורס ובסופו יוצאים התלמידים עם תיק עבודות מרשים לכניסה טובה לתחום. הניסיון שצוברים התלמידים מעניק להם יתרון משמעותי.

 

תשוקה

לימודי פיתוח אתרים דורשים עבודה רבה לתרגול החומר הנלמד. לשם כך נדרשים כוח רצון חזק ובעיקר תשוקה רבה למקצוע על מנת שיהיה אפשר לשבת שעות רבות ליישום ותרגול החומר הנלמד עד להטמעתו.

קורס בניית אתרים מבית אפקטיב נלמד בסביבה קטנה של עד 6 תלמידים בכיתה. הרחב האינטימי מספק חוויה המאפשרת לתלמידים לשאוב השראה מהמרצים ומשאר התלמידים ולהדבק בתשוקה למקצוע, תשוקה המספקת את המוטיבציה להשקעת המאמץ הרצוי.

מקלדת של מחשב נייד וקצה מסך, כבל של אוזניות, מחברת ועיפרון, ספר לימוד שפות HTML ו- CSS

מקבלים בסיס יציב וחזק להשתלבות בעולם פיתוח אתרי אינטרנט

מקצוענות

את הקורס מעבירים מרצים מצוות המתכנתים הבכיר של חברת אפקטיב. המרצים בעלי ניסיון וידע רב, מקצוענות והם מעודכנים בכל המתרחש בתחום מכיוון שהם עובדים מול לקוחות אמיתיים מחוץ לעולם התיאורטי. המרצים מלווים את התלמידים באופן צמוד לאורך כל המשימות הן בשלב התיאורטי והן בשלב המעשי של הקורס.

בקורס נלמדות שפות התכנות HTML, CSS, JavaScript, SQL server ועוד שהן השפות הדרשות היום ללימודי בניית אתרים.

 

קורס קידום אתרים במרכז

הקורס מועבר באקדמיה ללימודי מקצועות השיווק הדיגיטלי מבית אפקטיב. האקדמיה ממוקמת בקניון ראשונים.

לחצו כאן לעיון בסילבוס של הקורס

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *