קורס שיווק דיגיטלי

קורס שיווק דיגיטלי

החלה ההרשמה למחזור הבא של לימודי קורס שיווק דיגיטלי ושיווק באינטרנט באקדמיה המעשית ללימודי Digital Marketing מבית חברת אפקטיב.

בואו ותלמדו את אחד המקצועות המבוקשים היום בשוק אשר יכניסו אתכם גם לעולם השיווק וגם לעולם ההייטק הנחשקים. אין צורך בידע קודם בתכנות.

קורס שיווק באינטרט מתאים למגוון רחב של אנשים:

  • לאנשים מתחום הפרסום והשיווק המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם
  • לאנשים מתחום ההייטק המבקשים להשתלב בעולם השיווק הדיגיטלי
  • לבעלי חברות פרסום המחפשים להרחיב את סל שירותיהם
  • לבעלי עסקים המעוניינים לקחת אחריות על השיווק העצמי של העסק שלהם
  • למבקשים לבצע הסבה מקצועית ולהשתלב במיזוג שבין שני עולמות השיווק וההייטק

משך הקורס הוא 100 שעות אקדמיות בתדירות של מפגש לשבוע. הלימודים מתחלקים לשלב עיוני ולשלב מעשי.

מקלת לפטופ עליה מקלידות ידי אישהף לצידה מחברת וכוס תה

מתאים לאנשים המגיעים מתחום השיווק והפרסום המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ויכולותיהם

קורס שיווק דיגיטלי מועבר באקדמיה ללימודי Digital Marketing של חברת אפקטיב.

חברת אפקטיב הנה החברה המובילה בארץ למקצועות השיווק הדיגיטלי והיא נותנת שירותי פיתוח אתרים, SEO, שיווק, אפליקציות, תוכנות ועוד והיא בעלת מספר גדול של לקוחות מרוצים עם תוצאות מוכחות. מרצי הקורס הינם מומחי שיווק דיגיטלי העובדים באופן פעיל בחברת אפקטיב ועבודת השיווק הדיגיטלי היא עיסוקם העיקרי לצד המשימה שלקחו כמרצים להעביר את הידע והניסיון המקצועי שרכשו לאורך השנים. תכני הקורס מתעדכנים מעת לעת בהתאם לשינויים התכופים שחלים בתחום.

לימודי קורס שיווק באינטרנט מועברים בכיתות קטנות של עד שישה תלמידים, באווירה אינטימית ונעימה המאפשרת לתלמידים להתעמק במקומות אשר הם חשים צורך להתעכב עליהם.

גרפיקה של טקס סביב המילים Digital Marketing

לומדים שיווק דיגיטלי מהמומחים

במהלך לימודי קורס שיווק דיגיטלי מתרגלים התלמידים את החומר הנלמד בצורה אינטנסיבית ומעמיקה. חלקו השני של הקורס מתרכז בפרויקט מעשי בו מיישמים התלמידים את כל החומר שלמדו. תלמידים אשר בחרו במסלול מורחב, מקבלים פרויקטים נוספים לביצוע תחת ליווי צמוד ומקצועי של אנשי הצוות המקצועיים של חברת אפקטיב. פרויקטים אלו מאפשרים לתלמידים לבנות תיק עבודות ומציבים אותם בעמדת יתרון עם כניסתם לעולם השיווק הדיגיטלי.

התכנים הנלמדים בקורס שיווק באינטרנט כוללים אופטימיזציה של אתרי אינטרנט, קידום on page, קידום off page, מחקר מילות מפתח, ניהול קמפיין ממומן, פרסום ושימוש במדיות חברתיות ועוד. לקריאה נוספת בסילבוס של קורס שיווק דיגיטלי היכנסו לכאן.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *