קידום אתרים בגוגל עוקץ או שהמיקומים לא זזים?

נשמח לעשות לכם סדר בעניין! אנו שומעים לא מעט תלונות שהמקדם עבד עלי ואין “שום תוצאות” רגע חכו תגדישו 3 דק’ קריאה. אז ראשית נשמח להסביר לכם את המצב לשנת 2021. כיום קידום אתרים בגוגל נעשה לא פשוט כלל, מצד אחד המקדם אתרים אומר לכם אני “המומחה” לכל הקשור לקידום אתרים בגוגל ומצד שני התוצאות לא מדברות בעד עצמן.

אז כך, בואו נמצא מנקודת הנחה שהמקדם אתרים שלכם תותח. עם זאת אין לא שום מניות בגוגל נכון? ולכן אין שום ערבות שתוכלו לכבוש את גוגל ולהופיע בראש התוצאות. ולכן חשוב להבין שצריכים לקחת את כל נושא קידום אתרים כ- הימור מוחלט! אז עם זאת האם זה עוקץ שהמקדם אתרים הבטיח לכם א’ ומצד שני לא קיבלתם כלום? לא אז זה לא עוקץ מהסיבה הפשוטה כיום המקדם אתרים שלכם עושה מספר פעולות וקרוב לוודאי שהוא בעצמו מיואש. ולמען האמת גם אני הייתי במקום הזה לא מעט פעמים ולכן נדרש כל פעם להמציא את הגלגל מחדש.

אז כיצד ניתן לבצע קידום אתרים בגוגל שיהיה יעיל?

מה בעצם המקדם אתרים שלכם עושה? וכיצד תוכלו לבדוק אותו? ראשית נדרש לבצע אופטימיזציה לאתר ולאחר מכן נדרש לבצע בניית מבנה קישורים איכותי פנימי וחיצוני. כאשר היום רק האתרים המובילים המכילים ים של עמודים באתר ותעבורה רצינית יכולים להשפיע על מיקומכם בגוגל. ניתן לבדוק בכלי בדיקת מיקום בגוגל את המיקום שלכם על בסיס קבוע. אפשר לבדוק את מהירות האתר בכלי Pagespeed

אז בפועל שתבינו למה בעצם המקדם שלכם לא מצליח להזיז אתכם – זה לא בגלל שהוא לא מקצוען גוגל פשוט שינו את האלגוריתמים המורכב שלהם לכך שרק אתרים עם תעבורה גדולה באמת ישפיעו ורק אתרים שמכילים מגוון חיפושים כל חודש. שגולשים מחפשים על בסיס קבוע לדוגמא: נניח מחפשים את שם המותג שלכם המון פעמים אז גוגל מחברים את מילת המפתח + שם המותג ומבינים שבעצם האתר מדבר על הנושא המסוים, ובשל כך בשינוי האלגוריתמים הבא תקפצו כלפי מעלה.

אז איך אפשר לבדוק את המקדם אתרים? קודם כל לראות האם הוא ביצע שינוי בתוך האתר, שינוי כותרות, שינוי קישורים פנימיים, האם יש קישורים חיצוניים ? יש לא מעט כלים לבדיקות אלו אבל בפועל מה זה באמת משנה? אתם צריכים תוצאה! ותוצאה לרוב לא תקבלו בשיטה הרגילה והישנה! 

כלים שיכולו לעזור לכם לבדוק קישורים: ahrefs, Moz

עד שנת 2017 הקידום אתרים היה קל!

כל מה שדובר בפסקה הקודמת היה בעצם נכון עד שנת 2017 בונים קצת קישורים, קצת אופטימיזציה ויעלה עולים… כיום זה לא כך, נדרש לבצע המון עבודה בכדי לתפס למעלה. ועם זאת אנו מציעים לכם פתרונות פיתחנו לא מעט רובוטים שמבצעים את השירות באופן אוטומטי כך שגוגל רואה שבעצם השקעתם על האתר מעל 400,000 ש”ח ואז הוא לוקח אתכם בירצינות!

פיתחנו רובוטים לקידום אתרים בגוגל שמבצעים כניסות על בסיס קבוע, ביצוע חיפושים לשם המותג שלכם, הקמת מאות ואלפי פוסטים שיוכלו להציג אתכם במגוון של מילות מפתח. הכלים האלה פשוט עובדים ומביאים לכם תוצאות דיי מהר. השיווק אינו מתמקד בביטוי גנרי אלא בביטויי זנב ארוך וכמות רצינית, זה מקנה לכם קידום אתרים איכותי.

האם תוכנת קידום אתרים יכולה לקדם אתכם?

חד משמעית כן! ולמה? כיום קידום אתרים לבן כבר לא עובד, רוב מקדמי האתרים יבלבלו לכם את המוח אבל בסופו של דבר כולם משתמשים בתוכנה כזו או אחרת שמבצעת קידום אתרים, הבעיה המרכזית היא שיש כאלה שעובדים עם תוכנות שעושות עבודה גלויה לעיני גוגל ואז בעצם אתרכם יכול להיפגע בקלות. אל תאמינו לאף מקדם אתרים שואמר לכם אני תותח אבל לא משתמש בתוכנה. שורה תחתונה נשמח להציג לכם את הפיתוח שלנו ולקחת את המושכות לידים שלכם! תוכלו לבצע קידום אתרים מקצועי לאתרכם ובצורה יותר יעילה מאשר כל מקדם אתרים אחר. נשמח להעביר לכם הסבר מסודר מה מיוחד בשיטה שלנו וכיצד תוכלו לקבל תוצאות מעולות דיי מהר.

אפשר לקבל עדכונים מידע מקצועי ברשת – תמיד תוכלו לתעדכן, אנו תמיד מעדכנים ועוזרים להרבה לקוחות להשיג תוצאות מרשימות.  יש לא מעט אפשרויות של קידום אתרים, ולכן רצוי שתקבלו קצת מידע לפני שאתם מתקדמים עם חברה כזו או אחרת.

אם העסק שלך נפגע מנגיף הקורונה (COVID-19) אנו עוזרים לכם להרים אותו במחיר מוזל כך שתוכלו להתאושש מהנגיף. 

יש לנו המון שיטות בכדי להרים אתכם למעלה באמצעות קידום אתרים תוכלו להרים את העסק שלכם מאוד מהר. ולכן חשוב שתחייגו אלינו ונשמח לשמוע במה אתם עוסקים וכיצד נוכל לסלול את דרכינו יחדיו. עזרנו להרבה עסקים להגיע גבוה עם המון מונחים, הדרכנו בנושאי קידום אתרים בהמון חברות, הכשרנו מאות מקדמי אתרים בישראל.

לא ניתן לקורונה להרוס אתכם! קידום אתרים באמצעות רובוט חדשני ירים אתכם למעלה מאוד מהר! העולם הוציא וירוס אז גם אנחנו פיתחנו מכונות שירימו אתכם למעלה בזמן הקצר ככל שאפשר. כמובן הכל תלוי בתחום, ומונחי החיפוש.

אז אל תחששו משום עוקץ בכל הנושא של קידום אתרים, נשמח לעזור לכם לבחור נכון את השירות או החברה שתרצו לעבוד איתם. קידום בגוגל באמצעות חברה אמינה והכלים הנכונים יקפיצו לכם את האתר בהרבה ביטויים.

פנו עכשיו ונעזור גם לכם

שירות של קידום אתרים מקצועי יכול להגיע ע”י בעלי מקצוע מנוסים בתחום.

קידום אתרים בגוגל
אפקטיב קידום בגוגל